Logo Authentic Slovakia

Cestovná kancelária Authentic Slovakia s.r.o. ponúka nevšedné zážitky zamerané predovšetkým na zahraničnú klientelu. Organizuje prehliadky po socialistických pamiatkach Bratislavy v retro autách Škoda 100, 110 a legendárnej dodávke Škoda 1203. V portfóliu zájazdov však nájdete aj zájazdy do záhorských krčiem, bicyklové exkurzie po Železnej opone, zájazdy na ruiny hradov Karpát, či celodenné zájazdy do regiónov Myjavskej pahorkatiny, Považia a Banskej Štiavnice.

Authentic Slovakia je podľa hodnotení návštevníkov najlepšia exkurzia v Bratislave na portáli Trip Advisor.

Dátum vzniku cestovnej kancelárie: jún 2010

authentic-slovakia-06

Ponúkané služby

  • poznávacie výlety
  • ochutnávky alkoholu
  • ruiny hradov

Ponúkané výlety

Bratislava post socialist city tour: Funky retro exkurzia škodovkou zo 70 rokov (prípadne minivanom) naprieč Bratislavou a jej socialistickou minulosťou a súčasnou transformáciou mesta. (viac info..)

Village pub crawl: Cítite sa unavení mestom, ale napriek tomu túžite po poháriku? Máte po krk tradičných "pub crawls"? Tak potom pre vás je určená netradičná prehliadka po autentických krčmách na Záhorí. Vy pijete, my vás vezieme. (viac info..)

Iron Curtain Bike Tour: Bicyklovanie popri Dunaji, hraničnom páse Železnej opony s Rakúskom, systému opevnenia bunkrov, opustených továrňach a najväčšieho socialistického obytného projektu v strednej Európe - Petržalke. (viac info..)

Carpathian castle ruins tour: Slovensko je jednou z krajín s najväčšou hustotou hradných zrúcanín na svete. V lesoch Karpát sa ukrýva viac ako 100 hradných zrúcanín, postavených ako obrana proti tatarským vpádom v 13. storočí. Spoznajte aspoň niektoré z nich. (viac info..)

Little Danube Canoe Tour: Splavujete Malý Dunaj, pozorujete vtáctvo (ak máte šťastie, aj bobry) a ocitáte sa v tichu. (viac info..)

Doplnkové služby

  • Vyzdvihnutie klienta priamo z hotela
  • Nápoje a občerstvenie počas exkurzie

Cieľové destinácie

Slovensko

Fotografie

Video

Kontakt

Authentic Slovakia s.r.o.
Drotárska 9
81102 Bratislava

  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Tel.: +421 (0)908 308 234 (Braňo), +421 (0)915 705 392 (Peter)
  • Web: www.authenticslovakia.com