Katalóg cestovných kancelárií a agentúr

Dovolenka.sme.sk

Online cestovná agentúra s  dlhoročnými skúsenosťami v oblasti cestovného ruchu. Uľahčíme vám výber vysnívanej dovolenky. Spolupracujeme len s osvedčenými cestovnými kanceláriami.

Cestovná kancelária Intermedial - logoCK Intermedial sa teší zo spokojných zákazníkov už 25. sezónu. Ako špecialisti na Chorvátsko ponúkajú široký výber nie len v Chorvátsku, ale aj v Taliansku, Albánsku, Slovinsku a iných destináciách.

Bella Italia je cestovná kancelária s vyše 20 ročnou tradíciou, špecializujúca sa na pobyty pri mori, lyžovačky, poznávacie zájazdy aj svadobné cesty v Taliansku. Sme na slovenskom trhu od roku 1991. Slovensko-taliansky tím, vynikajúca znalosť talianskeho prostredia, serióznosť, profesionalita, individuálny a ľudský prístup, tisícky spokojných zákazníkov z ktorých sa postupne stali priatelia.

CK Barbette Affairs logoŠpecialista na exkluzívne cestovanie. Ponúkame nový pohľad na cestovanie vďaka, ktorému krajiny nielen spoznáte, ale si ich aj užijete. Nepredávame ani First, ani Last ... ale Best Minute!

Futbaltour.sk - cestovná kancelária (logo)Hlavným zámerom cestovnej kancelárie FutbalTour.sk je ponúknuť kvalitný a kompletný servis futbalovým priaznivcom a klientom, ktorí majú záujem navštíviť najlepšie zápasy.

Karpatya logoPôsobíme na slovenskom i českom trhu. Našimi partnermi sú všetky väčšie slovenské, české, ale i nemecké a rakúske cestovné kancelárie.

CA Unitravel - Cestovka do pohodyZákladnou prioritou cestovnej kancelárie CA UNITRAVEL je zabezpečiť klientom produkt vo všetkých svetových destináciách, podľa ich želaní a požiadaviek a to v čo najprijateľnejšej cene. V našej cestovnej kancelárii  sú slová "nemáme, nedá sa, nevieme " tabu, vždy sa snažíme zabezpečiť požadované služby na 100%.

SnowTrex - zimná dovolenka na snehuZimná dovolenka priamo od usporiadateľa lyžiarskych zájazdov vrátane skipasu. Široký výber lyžiarskych stredísk a ubytovaní, extra služby ako napr. kurzy lyžovania a prvotriedny poradenský servis.

Cestovná kancelária PitipitipaCK PITIPITIPA ... VAŠA FRANCÚZSKA SPOJKA. Špecialisti na letnú dovolenku v južnom Francúzsku, Monaku a Provensálsku.

Cestovná Agentúra Adria SunBohatá ponuka dovolenky v  Bulharsku, Taliansku, Grécku, Turecku, Tunisku, Chorvátsku v letoviskách Omiš, Brela, Baška Voda, Promajna, Podgora, Tučepi, Pelješac – Orebič, Pag, Brač, Šolta.

Maxlight, cestovná kanceláriaSme cestovná kancelária, ktorá na základe zmluvy poskytuje autorizovaný predaj zájazdov od viac ako šesťdesiatich najväčších cestovných kancelárií pôsobiacich na Slovenskom, Českom, Rakúskom a Maďarskom trhu. Potápanie, Last minute, poznávacie zájazdy podľa výberu.

Trvel Energy - cestovná agentúraDovolenky desiatok slovenských, českých, nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií pod jednou strechou, za rovnakých podmienok ako v cestovných kanceláriach, vrátane zliav, a to aj vernostných.

Cestovná kancelária Authentic SlovakiaAuthentic Slovakia je incomingová cestovná kancelária zameriavajúca sa na zahraničnú klientelu - jednotlivcov a malé skupiny.