Cestovná agentúra Adria Sun - logoCestovná agentúra Adria Sun ponúka dovolenky v najobľúbenejších turistických destináciách. Precestovali ste celý svet a chceli by ste prežiť niečo výnimočné? Potom je dovolenka s cestovnou agentúrou Adria Sun ideálnou voľbou. Široká ponuka apartmánov, hotelov, penziónov zaručuje, že si vyberiete ubytovanie zodpovedajúce vašim predstavám. Pozývame vás k prežitiu nezabudnuteľnej dovolenky. Presvedčte sa o kvalite našej širokej ponuky ubytovania.

Uprednostňujete dovolenku na poslednú chvíľu za extra výhodnú cenu? Môžete si vybrať z bohatej ponuky LAST MINUTE pobytových zájazdov do Chorvátska, Bulharska, Talianska, Grécka, Turecka, Tuniska leteckou, autobusovou aj vlastnou dopravou. LAST MINUTE dovolenka - lacná a pritom kvalitná dovolenka.

adria-sun-10

Ponuka dovoleniek

  • dovolenkové pobyty v Chorvátsku, Bulharsku, Taliansku, Grécku, Turecku, Egypte, Tunisku
  • školské výlety do Chorvátska, Bulharska, Grécka
  • letenky do celého sveta
  • lyžovanie v Taliansku, Rakúsku
  • lyžiarske zájazdy pre školy
  • Silvester na horách
  • ubytovanie na Slovensku

Špeciálna ponuka

Apartmány stredná Dalmácia v Chorvátsku uspokoja aj náročných klientov. Široká ponuka apartmánov po celom pobreží Chorvátska zaručuje istotu, že objavíte apartmán zodpovedajúci Vašim predstavám. Apartmány v Chorvátsku sú najžiadanejším typom ubytovania.

Dovolenka Tučepi - najčastejšia voľba - Pre väčšinu z nás je predstava dovolenky spojená práve s Chorvátskom. Je to najmä vďaka tradícii, podobnej reči i mentalite ľudí. Služby v Chorvátsku sa neustále zlepšujú a uspokoja aj náročnejšiu klientelu.

Ubytovanie Omiš najmä pre deti - Pre rodiny s deťmi je ideálnou voľbou dovolenka v Omiši kde nájdete široké piesčité pláže s pozvoľným vstupom do mora. Deti si tiež obľúbia napr. Dinopark v centre Omiša alebo plavbu na lodičkách riekou Cetina. Dovolenka v Omiši sa tak stane Vašim nezabudnuteľným zážitkom.

Dovolenka Černomorec v Bulharsku - Letovisko sa rozkladá na polostrove s krásnou okolitou prírodou. Je to pokojné mestečko, bez prílišného nočného ruchu, ponúka však širokú škálu malých krčmičiek s preslávenou tradičnou kuchyňou. Dovolenka v Černomorci ponúka klientom príjemnú atmosféru pre prežitie pokojnej dovolenky.

Lyžovanie v Rakúsku - biele horské svahy a nádherné zjazdy s hlbokým snehom robia zo zimnej dovolenky - lyžovačky v Rakúsku nezabudnuteľný zážitok.

Dovolenkové destinácie

Chorvátsko, Bulharsko, Taliansko, Grécko, Turecko, Egypt, Tunisko, Rakúsko

Fotografie

Video

Kontakt

Ing. Gabriela Jankurová                                         
CA ADRIA SUN                                           
Murgašova 1
083 01
Sabinov                                  

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  
tel.: +421 908 082 703, +421 903 502 022
web: www.adriasun.sk | www.dovolenka-v-chorvatsku.sk | www.dovolenka-v-bulharsku.sk

Sledujte nás na Facebooku: FIRST MINUTE, LAST MINUTE, novinky v našej ponuke...  Pozývame Vás na vysnívanú dovolenku ...