Cestovná kancelária Intermedial sa teší zo spokojných zákazníkov už 25. sezónu. Ako špecialisti na Chorvátsko ponúkajú široký výber nie len v Chorvátsku, ale aj v Taliansku, Albánsku, Slovinsku a iných destináciách. Cestovná kancelária Intermedial sa špecializuje hlavne na Chorvátsko a v tejto destinácii vie uspokojiť požiadavku každého klienta. Okrem toho ponúka aj pobyty v Taliansku, Slovinsku, Čiernej Hore, ale aj v stále obľúbenejšom Albánsku.

ck-intermedial-01

Prečo si vybrať dovolenku cez CK Intermedial?

Intermedial kladie dôraz na osobný prístup ku každému zákazníkovi, tak aby boli splnené požiadavky každého klienta. Je to už rokmi a tisíckami spokojných klientov overená cestovná kancelária, ktorá nemusí riešiť reklamácie, pretože sa im snaží svojím aktívnym prístupom vyvarovať. Dlhoročné skúsenosti a priateľské kontakty so zahraničnými partnermi pomáhajú riešiť požiadavky a problémy klientov. Ponúkajú expresnú dopravu na Istriu v klimatizovanom autobuse, cez najkratšiu možnú trasu.

Ponúkané služby

 • pobyty pri mori
 • Pre klientov, ktorí majú radi na dovolenke aj trochu pohybu a zážitkov ponúka Intermedial aj rôzne aktívne dovolenky:

  Zumba – aktívna dovolenka v termíne 20.6.-27.6.2015, ktorú vedie kubánsky inštruktor Emeterio Rigondeaux Pérez. Okrem iného sa tu naučíte aj základné kroky všetkých latino tancov (viac info).
  TAE-BO – aktívna dovolenka v termíne 11.7.-18.7.2015, ktorú vedie skúsený inštruktor Miroslav Bielčik. Tae-bo je moderný druh aeróbneho cvičenia, ktoré kombinuje prvky karate, taekwon-do a klasického boxu s prvkami tanečného aerobiku (viac info).
  Joga – aktívna dovolenka v termíne 29.8.-5.9.2015 zahŕňa okrem iného aj cvičenie Jogy pri mori, ktorú bude viesť vedúce Jogovej spoločnosti Soňa Ftáčniková (viac info).
  Fotografický zájazd na Istriu – termín zájazdu je 5.9.-12.9.2015, počas ktorého sa budú fotograficky mapovať historické aj prírodné krásy miest ako je Rovinj, Pula, Poreč, Vrsar a Limský záliv. Zájazd sprevádza fotograf a cestovateľ Mario Borak (viac info).

Cieľové destinácie

 • Chorvátsko – CK ponúka Istriu, Severnú, Strednú a Južnú Dalmáciu, chorvátsky ostrovy Pag, Krk, Rab a mnoho iných. (viac info)
 • Taliansko – rôzne destinácie v Benátskej a Palmovej riviére (viac info)
 • Slovinsko – pobyt v Portoroži na Istrii, ale aj mestečkách Strunjan, Moravske Teplice a Banovci (viac info

Okrem týchto destinácií ponúka aj Albánsko (info), Čiernu Horu (info), ale aj kúpele na Slovensku (info). 

Samozrejme, CK Intermedial Vám bez problémov sprostredkuje, ktorúkoľvek destináciu od partnerských cestovných kancelárií.

Fotografie

Kontakt

CK Intermedial
Záhradnícka 83
821 08 Bratislava

 • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Tel.: +421 (0)2 5556 3860
 • Web: www.intermedial.sk