FutbalTour.sk logo

Fanúšikom poskytujeme možnosť zažiť najlepšie futbalové súboje, nabité emóciami a v elektrizujúcej atmosfére. V ponuke sú zápasy Ligy majstrov, Európskej ligy a všetky ligové aj pohárové súťaže v Európe. Najpopulárnejšie sú zájazdy na prestížnu Ligu majstrov, anglickú Premier League, španielsku Primera Divisón, ale obrovským ťahákom je čoraz viac aj nemecká Bundesliga.

Počas poslednej sezóny sme splnili sny takmer 1800 fanúšikom nielen zo Slovenska, ale aj z Česka, Maďarska, Poľska či Rakúska. Medzi nimi boli desiatky menších či väčších firiem, ktoré prekvapili svojich obchodných partnerov, upevnili vztahy alebo potešili zamestnancov skvelým výletom za futbalom. Z našich zákazníkov sa stávajú pravidelní klienti a partneri.

Logickým vyústením bolo rozšírenie spoločnosti a vznik českej pobočky CK FutbalTour.cz, rakúskej pobočky CK FussballTour.at a takisto CK HokejTour.sk a CK SportsTour.sk. Sprostredkujeme nezabudnuteľný športový zážitok v akejkoľvek oblasti a kdekoľvek na svete. S klientmi sme si pozreli tenis na Roland Garros, Wimbledone a iných turnajoch, navštívili sme atraktívne súboje v boxe, basketbalové zápasy a samozrejme aj motoristické podujatia, predovšetkým Formulu 1.

Samozrejmosťou je individuálny prístup k požiadavkám každého klienta. Vypočujeme si priania a predstavy a na základe dlhoročných skúseností pripravíme optimálny zájazd. V spolupráci s overenými partnermi ponúkame kompletný servis, aby ste si mohli vychutnať výnimočný deň a výlet za športom.

Pre náročnejšiu klientelu zabezpečíme VIP vstupenky, prenájom luxusních lóží, najlepšie hotely, match hospitality či súkromné lietadlo.

Cestovná kancelária Futbaltour.sk

Ponúkané zájazdy

  • zájazdy na futbal v Anglicku, Španielsku, Nemecku, Taliansku, Holandsku, Francúzsku.
  • zájazdy na hokej
  • zájazdy aj na všetky ostatné možné športové podujatia

Doplnkové služby

  • vstupenky na zápasy

Dovolenkové destinácie

Anglicko, Španielsko, Nemecko, Taliansko, Holandsko, Francúzsko, Grécko, Turecko, Brazília, Rusko

Fotografie

Video

Kontakt

FutbalTour.sk
Devínska cesta 6/758
84104
Bratislava

Sídlo spoločnosti v Slovenskej republike
Premier Sport Tour s.r.o.
Na Revíne 29/C
83101 Bratislava

  • web: http://www.futbaltour.sk
  • e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • tel.: +421 948 266 997