Golf

 • Florida

  florida

  Florida leží na rovnomennom polostrove na juhu USA medzi Mexickým zálivom a Atlantickým oceánom, asi 2720 km severne od rovníka. Dĺžka územia je prbližne 1275 km a šírka asi 210 km. Susediacimi štátmi na severe územia sú Alabama a Georgia. Geológovia sa domnievajú, že Florida je jednou s najmladších častí USA a poslednou zemskou časťou, ktorá sa vynorila z praoceánu.

 • Golfové ihriská v Spojených arabských emirátoch

  Stabilné klimatické podmienky, minimum zrážok, vysoká kvalita poskytovaných služieb a exotické prostredie, to sú hlavné dôvody, prečo sa Spojené arabské emiráty stali vyhľadávanou a obľúbenou destináciou pre milovníkov golfu.

 • Tenerife

  tenerife

  Ostrov Tenerife je prozaicky povedané kráľom, nekorunovaným kráľom Kanárskych ostrovov. Ostrov je sídlom vlády i centrom vzdelania. Tenerife láka turistov na krásne pláže a možnosť aktívneho trávenia dovolenky. Jedná sa s rozlohou 2 034 kilometrov štvorcových o najväčší ostrov z Kanárskeho súostrovia. Leží rovnako v severnej časti Atlantického oceánu, zhruba medzi Gran Canaria a La Gomera, v strednej časti súostrovia.