Najkrajšie pláže

 • Cancún - dovolenkový sen v Mexiku

  Cancún - dovolenkový sen v Mexiku

  Cancún je dovolenkovým snom. Je ideálne položený na východnom pobreží Yucatánskeho polostrova. Je obmývaný Karibským morom, kde teplota vzduchu málokedy klesne pod 25 stupňov Celzia. Tí, ktorí Cancún už navštívili, vedia, že pod žiariacimi fasádami vybavenými všemožným mysliteľným komfortom nájdete pôvabne, kúzelné Mexiko, bohaté na históriu, osobitosť a kultúru.

 • Dovolenka na ostrove Bora Bora

  Dovolenka na ostrove Bora Bora

  Ostrov Bora Bora sa často nazýva Perlou Polynézie pre svoje prekrásne lagúny, jedny z najkrajších na celom svete. Bora Bora predstavuje miesto tých najkúzelnejších snov o tyrkysových lagúnach, nekonečných piesočných plážach a o horách plných vegetácie. Stráviť dovolenku na ostrove Bora Bora a dotknúť sa sna preto láka čoraz viac ľudí. 

 • Dovolenka v Dominikánskej Republike

  Dominikánska republika sa nachádza na jednom z ostrovov v Karibiku a je súčasťou súostrovia Veľké Antily. V Dominikánskej republike je mnoho veľkých pláží s jemným pieskom. Najlepšie sa nachádzajú v Punta Cané. Ostrov je známy svojou nádhernou prírodou a národnými parkami. Dovolenka v Dominikánskej republike Vám zaručí skutočný relax a odpočinok.

 • Formentera - najmenší ostrov Baleár

  Formentera je najmenším ostrovom Baleárskeho súostrovia, ktoré je súčasťou Španielska. Od svojho severného suseda – ostrova Ibiza, je oddelený len morskou úžinou. Medzi Formenterou a Ibizou je pravidelné lodné spojenie, ktoré zabezpečuje jediný prístup na tento krásny ostrov ako stvorený na pokojnú slnečnú dovolenku.

 • Ostrov Sardínia

  Ostrov Sardínia - dovolenka v Taliansku

  Sardínia je čarovný ostrov v Stredozemnom mori s nádhernými piesočnými plážami, azúrovým morom a takmer nedotknutou prírodou. Svojou rozlohou cca 24 tisíc kilometrov štvorcových je Sardínia po Sicílii druhým najväčším ostrovom Talianska a aj celého Stredozemného mora. Pobrežie Sardínie tvoria na mnohých úsekoch fascinujúce strmé útesy s jaskyňami prístupnými iba z mora, inde lemujú plytké zátoky pláže svietiace čistým bielym pieskom.

 • Vybrané dovolenkové destinácie v Mexiku

  Pláže v Tulume, dovolenka v Mexiku

  Jedny z najkrajších pláží nájdete práve v Mexiku. Jemný biely pesok, nekonečné pláže a azúrové Karibské more sú dokolaou kombináciu pre skvelú exotickú dovolenku. Ak sa chystáte na dovolenku do Mexika, pripravte sa na široké možnosti zábavy, nákupy a nočný život. Čas si nájdite aj na mayske pamiatky a poklady vás čakajú aj pod hladinou mora.