Mexiko

plaz-escondida

Skrytá pláž Escondida (pôvodne Playa de Armor) sa nachádza neďaľeko Mexika v zálive Bahia de Banderas, na neobývaných ostrovoch Marieta.  

Peso, miestna mena v Mexiku

Pri ceste do Mexika sa ako cestovný doklad vyžaduje cestovný pas. Je potrebné mať na pamäti predovšetkým platnosť dokladu. V prípade Mexika musí byť cestovný pas platný minimálne šesť mesiacov od dátumu výstupu z krajiny.

Cancún - dovolenkový sen v Mexiku

Cancún je dovolenkovým snom. Je ideálne položený na východnom pobreží Yucatánskeho polostrova. Je obmývaný Karibským morom, kde teplota vzduchu málokedy klesne pod 25 stupňov Celzia. Tí, ktorí Cancún už navštívili, vedia, že pod žiariacimi fasádami vybavenými všemožným mysliteľným komfortom nájdete pôvabne, kúzelné Mexiko, bohaté na históriu, osobitosť a kultúru.

Pláže v Tulume, dovolenka v Mexiku

Jedny z najkrajších pláží nájdete práve v Mexiku. Jemný biely pesok, nekonečné pláže a azúrové Karibské more sú dokolaou kombináciu pre skvelú exotickú dovolenku. Ak sa chystáte na dovolenku do Mexika, pripravte sa na široké možnosti zábavy, nákupy a nočný život. Čas si nájdite aj na mayske pamiatky a poklady vás čakajú aj pod hladinou mora.