Predstavte si nádherné pobrežie, ktoré lemujú piesočnaté pláže, všade okolo sa rozlieha len šumenie mora a spev vtákov a vy si užívate ničím nerušený odpočinok. Túžite premeniť túto predstavu na skutočnosť? Potom dovolenka v malebnom bulharskom letovisku Kranevo je práve pre Vás!

Krásna príroda sa tu snúbi s pokojnými plážami, ktoré nie sú okupované davmi turistov, komfortnými hotelovými komplexmi aj neďalekými letoviskami, ktoré poskytujú ako unikátne pamiatky, tak ruch a zábavu nočného života. Spoznajte krásu pobreží Bulharska a užite si jedinečnú dovolenku v letovisku Kranevo.

V Kraneve spoznáte krásu a kultúru Bulharska, užijete si nezabudnuteľné chvíle na plážach i romantické výlety do okolia a spoznáte na vlastné oči jedinečné čaro Balkánskeho polostrova. Letovisko Kranevo ponúka veľa možností, ako tu prežiť svoj voľný čas. Môžete vyskúšať potápanie alebo windsurfing na krásnom pobreží, zahrať si plážový volejbal, odpočívať na ležadle v tieni slnečníka alebo vyraziť na romantickú prechádzku pozdĺž pobrežia. Milovníci bohatého nočného života iste ocenia výhodnú polohu mesta Kranevo, ktoré sa rozkladá medzi letoviskami Zlaté Piesky a Albena, ktoré sú turisticky frekventovanejšími a poskytujú bohaté kultúrne vyžitie.