Spojené arabské emiráty

Sto tvárí emirátu Dubaj

Exotika je časovo a finančne čoraz dostupnejšia a ak by ste si mali vybrať destináciu na prichádzajúce leto, mali by ste porozmýšľať nad Spojenými arabskými emirátmi, a to konkrétnejšie nad Dubajom, kam sa dostanete priamym letom z Bratislavy za šesť hodín. Zahoďte všetky svoje predsudky, Dubaj je skvelé mesto, ktoré sa ľuďom mení pred očami a určite stojí za to ho navštíviť. Užijete si ako pláž, tak aj zaujímavé atrakcie v meste. A keď sa vrátite za pár rokov? Mesto nespoznáte!

Praktické informácie o Spojených arabských emirátoch

Pri ceste do Spojených arabských emirátov sa ako cestovný doklad vyžaduje cestovný pas. Je potrebné mať na pamäti predovšetkým platnosť dokladu. V prípade Spojených arabských emirátov musí byť cestovný pas platný minimálne šesť mesiacov od dátumu vstupu do krajiny.

Dubaj - dovolenkové destinácie, Spojené Arabské Emiráty

Dovolenka v Spojených arabských emirátoch je skutočným rajom pre tých, ktorí milujú pulzujúci kozmopolitný život, modernú architektúru, výnimočné miesta, exkluzívne hotely, reštaurácie a kluby. Môže tu prežiť skutočné rozprávkovú dovolenku s príchuťou exotiky.

Unikátny zážitok! Práve včera sa skončila výnimočná prehliadka renomovaných letiek nad metropolitným Dubajom. Boli sme pri tom a prinášame vám malý záznam.

Stabilné klimatické podmienky, minimum zrážok, vysoká kvalita poskytovaných služieb a exotické prostredie, to sú hlavné dôvody, prečo sa Spojené arabské emiráty stali vyhľadávanou a obľúbenou destináciou pre milovníkov golfu.

Hotel Burj Al Arab - Dubaj - Dovolenka Spojené Arabské Emiráty

Dubaj je výnimočným mestom. Je to synonymum bohatstva, luxusu a prepychu. Nachádza sa tu jedna z najvyšších stavieb sveta Burj Khalifa, ultra-luxusné hotely, najväčšie obchodné centrá sveta, či lyžiarsky areál Snow World, ktorý je celoročne v prevádzke. V Dubaji je aj najmodernejšie metro na svete. Toto sú len niektoré „naj“ tejto metropole a preto je pravdepodobné, že dovolenka v Dubaji môže byť tou naj i pre Vás.